Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
15 инчен=1pc Висок Квалитет на Природните Слатководни Бисери Монистра 3 x 4mm String Со Бисери за Накит Одлуки Бесплатен Превозот

15 инчен=1pc Висок Квалитет на Природните Слатководни Бисери Монистра 3 x 4mm String Со Бисери за Накит Одлуки Бесплатен Превозот

DEN 611.00
DEN 763.20
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Nearround
Бисер Квалитет:
AA
Материјал:
бисер
Надворешниот Дијаметар:
about 3mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Објектот Тежина:
4g
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
PB10101
Слатководни Бисери:
бисер ѓердани
Големина:
за 3x 4mm
боја:
природен бисер
diy бисер:
Накит Додатоци
Пакување:
OPP вреќа
бисер накит:
бисер накит додатоци
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
3mm

Најдобрите понуди во категоријата