Нови 1100pcs/кутија 3/4/6mm Мешани Злато/Сребрена Боја Круг Мат Бакар Монистра CCB Пластични Spacer Монистра за Накит Одлуки Наоди

Нови 1100pcs/кутија 3/4/6mm Мешани Злато/Сребрена Боја Круг Мат Бакар Монистра CCB Пластични Spacer Монистра за Накит Одлуки Наоди

DEN 1504.00
DEN 1583.52
 

Това е достапна
Износ


вклучувајќи :
злато боја 200 парче(4mm);сребрена боја 200 парче(4mm)
злато боја 50 парче(6mm);сребрена боја 50 парче(6mm)
злато боја 300 парче(3мм);сребрена боја 300 парче(3мм)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F3462
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
lacoogh
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
170g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Бакар
Големина:
3/4/6mm beads
боја:
DIY накит( нараквица обетки ,ѓердани )
Пад на превозот:
Yes
Употреба:
бакар монистра, 6mm
Име:
монистра за изработка на накит
број:
изолација за изработка на накит
Количина:
1box(1600pcs)
Shap:
бакар монистра

Најдобрите понуди во категоријата