Meideheng проѕирна лента Лигите Тиква Монистра За Накит Одлуки DIY Занает Везана хривнија Додатоци 10мм 80pcs/торба

Meideheng проѕирна лента Лигите Тиква Монистра За Накит Одлуки DIY Занает Везана хривнија Додатоци 10мм 80pcs/торба

DEN 81.00
DEN 105.12
 

Това е достапна
Износ


Meideheng проѕирна лента Лигите Тиква Монистра За Накит Одлуки DIY Занает Везана хривнија Додатоци 10мм 80pcs/торба -1.69 /торба торба -1.74 /торба торба торба торба торба торба
За бојата Сите слики се реални, и боја може да бидат погодени од аголот на светлината. Слики и предмети, доколку постои мал боја разлика, сакам да биде сфатено. Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,кога го достигне секој клиенти'hand. Повратни информации & По Продажба на Услуги, Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
A0011
Објектот Тежина:
45g/bag
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
користат за:
DIY Изработка на Накит, Додатоци За Везана
Предност:
Евтини, На Големо, Фабриката Штекер
статус:
Фабриката Штекер,Промоција,Попуст
Може да се направат работите:
Да ги прошират вашата имагинација
боја:
како се покаже

Најдобрите понуди во категоријата