ААА Одделение Природни Ахат Жолта Боја на Земјата и Небото Амајлија Тибетската Dzi Монистра DIY Подигањето на Монистра за Ѓердан Одлуки Collecdtion

ААА Одделение Природни Ахат Жолта Боја на Земјата и Небото Амајлија Тибетската Dzi Монистра DIY Подигањето на Монистра за Ѓердан Одлуки Collecdtion

DEN 1200.00
 

Това е достапна
Износ


Земјата и Небото Тотем Dzi Мушка е Направен од Природни Ахат. Големина : 12mm*48mm
【Наслов 】 ААА Одделение Природни Ахат Жолта Боја на Земјата и Небото Амајлија Тибетската Dzi Монистра DIY Подигањето на Монистра за Ѓердан Одлуки Collectiable Монистра
【Пакување】 ПП торба
【Опис на производот】 На Dzi Монистра се од Тибет. и сите се потврдија. мазен и убав квалитет монистра ,Ретки Шема, тоа е добро за себе носи, Тоа може да донесе Среќа и моќни Амајлија Статии, Можете да направите белегзија или ѓердан, евтини но фенси. Ние прифаќаме трговија на големо и мало, dropshipping е во ред, ве молиме контактирајте не директно.
Испорака : *Сите нарачки се испраќаат во рок од 3-7 дена. *Ние брод на сите наши предмети worldwild од EMS,DHL,Fed EX,Кина Пост, Aliexpress standrad или Хонг Конг Пост.Нормално,тоа трае 15-25 работни дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mial,и трае 7-12 дена од EMS/DHL/Федекс. *Ние ќе ја испратите вашата предмети на вашата регистрирана адреса што го покажува во својата цел ,па ве молиме да бидете сигурни дека тоа е точно.За руските купувачи, ве молиме испратете ни го вашиот детални адреса и име и презиме на англиски и на руски рок од 1-2 дена,така што ќе може да се добие вашиот парцела нормално. *Ние ќе го испрати како "подарок",и ние не сноси никаква царина или данок. *Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ве молиме контактирајте со нас прво,и ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Можете да нарачате еден повеќе предмети за нас,ве молиме да ги стави во количка заедно,и бара од нас да ги спои транспорт.Ние секогаш испратена бесплатен подарок изненадување во вашиот парцела. За нас Ailiy-Arsun онлајн трговија на големо и монистра & продавница за накит во Гуангжу,Кина,е професионална веледрогерија, на монистра,jewely и додатоци,материјали неколку илјади високо-квалитетни производи за сите на големопродажните цени. Тука можете да добиете на најширокиот избор на полу-скапоцени скапоцен камен производ.Ние, исто така може да се прилагоди на монистра, според вашето барање или дизајн. Тоа е наше големо задоволство да ја презентираме нашата убава производи за вас. Враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние : -не е во Ред на предмети испрати да ви; -објектот има количина проблеми; -објектот е demaged во транзит и така натаму; -Ние не ќе враќање превозот цена. Се враќа мора да се иницира од страна на купувачот во рок од 15days на датум на испорака.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална услови.Како ruturning на омраза објект во добра состојба,купувачот треба да плати дополнителни превозот надомест направени. Повратни информации : Позитивен фидбек е многу ценет и ние ќе го прават истото за возврат. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации,ние ќе бидеме со задоволство slove проблемот.100% задоволството загарантирани!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
0886290
Бренд Име:
Arsun Накит
Објектот Тежина:
6g
Certificate Type:
CCGTC
Главниот Камен:
калцедон
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Висина:
48
Метали Тип:
Никој
Сертификат Број:
на располагање
Шема:
Земјата и небото
Големина:
12mm*48mm
Материјали:
природни ахат
Тип На Објект:
Подигањето На Монистра
Местото на Оригиналот:
Тибет

Најдобрите понуди во категоријата