Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
100pcs/многу 5mm RGB LED Заеднички Анодна 4 Игли Три-Боја Емитуваат Диоди f5 RGB пренесуваат на трети лица

100pcs/многу 5mm RGB LED Заеднички Анодна 4 Игли Три-Боја Емитуваат Диоди f5 RGB пренесуваат на трети лица

DEN 216.00
 

Това е достапна
Износ

Пакет се Вклучени 100pcs/многу 5mm RGB LED Заеднички Анодна 4 Игли Три-Боја Емитуваат Диоди f5 RGB пренесуваат на трети лица
Име на производ : LED Светилка 5 MM RGB 4-pin Дел Број : F51 BW9 RGB-C Возачот напон : R : 1.8-2.2 V/G : 3.0-3.4 V/B : 3.0-3.4 V температура на Бојата : R : 620-630 NM/G : 515-525 NM/B : 460-470 NM Прозрачна ntensity : Опсег на примена : Уметности и занаети, билборди, сигнал за индикација Прашања кои имаат потреба од внимание : Железо (до 40 W) совет температура помалку од 300 целзиусови степени ; заварување време за помалку од 3 секунди; заварување позиција барем од колоидното
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас . купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" Плаќање : 1.Ние го прифатат плаќање дека aliexpress може да ги прифати, и Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат,и сме го добиле во рок од 24 часа 3.Плаќањето мора да се примени во рок од 10 работни дена од денот на аукција затворање на Превозот : 1. Ние брод на светот,по цел имаат песна со број 2.Основно конкурентна предност : Asia/Sonth Америка/Источна Европа/Среден Исток/Африка/Западна Европа,и така натаму 3.Пред купување,ве молиме бидете сигурни дека вашата aliexpress и alibaba адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата. 4.Ако стоки помалку од 1,5 Кг,ние брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта или по HK Пост Воздух Пошта 5.Брод на светот во рок од 1-3 дена по плаќање завршен примени,пристигне во повеќето дестинации Сите нарачки ќе се испраќаат преку Меѓународната Воздухопловната услуга освен ако не е посебно договорено од страна на продавачот. Важно должности : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцела Повратни информации : Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга. Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
5mm RGB LED Три-Боја
Дијаметар:
5MM (F5)
леќи во боја:
млечниот
Емитуваат Боја:
r,g,b
Состојба:
100% нови
MOQ:
100pcs/многу
Други:
заеднички анодна

Најдобрите понуди во категоријата