Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Висока светла 10мм LED круг диоди долга нога емитуваат зелено светло 520-525nm за 0,06 w 3.0-3.4 v 20mA 1000PCS Бесплатен превозот

Висока светла 10мм LED круг диоди долга нога емитуваат зелено светло 520-525nm за 0,06 w 3.0-3.4 v 20mA 1000PCS Бесплатен превозот

DEN 2611.00
DEN 3264.00
 

Това е достапна
Износ


Спецификации :
1.Број на модел : DRP-0.06w F10roundgreen
2. Име на производ : F10 LED круг долга нога
3. Облик : тркалезна
4. Моќност : 0.06 W
5. Напред Напон : 3.0-3.4 V
6. Напред Тековната : 20m A
8. боја рендерирање индекс : 70 Ra
9. Зрак Агол : 120 степени
10. Работни Temperat : -20 centigrade до 60 centigrade
11.Жица е Материјал : Злато Жица
12. Температура на бојата : зелена : 520-525nm
13.outlook : бела транспарентна
14.големина : 10мм
Карактеристики :
1. Ниска Греење Генерација На Намалување На Потрошувачка На Електрична Енергија
2. Заштеда на Пари на Електрична енергија такса
3. Големо Намалување На Емисијата На Јаглерод
4. Минимизирање На Драстична Промена На Климата
5. Големо Намалување На Трошоците За Одржување
6. Долг животен век
7. Инстант почеток, без светкави
8. Цврста Состојба, shockproof
Апликации :
Широко се користи во Сообраќајот осветлување, Пејсажи осветлување, реклама осветлување, Затворен Осветлување, Посебно осветлување и така натаму.
Слики
Плаќање
1. Ние прифатени Зачувам плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.
3. Нашите цени не вклучуваат никаква царина или данок.
Превозот
1. Ние брод во Светот како Подарок.
2. Дополнителни давачки или прилагодено такса се купувачи одговорност.
3. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-10 работен ден по плаќање завршен примени.
4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до повеќе денови .Ако не можете да го добијат тоа по 60 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
5. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
Испраќање и Наплата
1. DOA (Мртов на Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
2. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.
3. Купувачот треба да се плати се врати превозот.
4. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Висината на надоместокот што се однесуваат до враќањето мејлинг треба да биде превземено од страна на Клиентите.
5. Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби ,но немојте да се грижите за тоа .Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на ,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да .Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.
Гаранција и Повратни информации
1. Ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации. и ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања од нашите клиенти во еден работен ден .едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
2. 2 години Производителот Гаранција (со Исклучок на contrived штета или misusage). Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
3. Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи, а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
OUMURUI
Број На Модел На:
DRP-0.06wF10roundgreen

Најдобрите понуди во категоријата