Моден портокал лубениците semicircle Паричници 3D дами чанта мека печатење овошје кеси деца облека торбичка за деца подарок

Моден портокал лубениците semicircle Паричници 3D дами чанта мека печатење овошје кеси деца облека торбичка за деца подарок

DEN 32.00
DEN 33.12
 

Това е достапна
Износ


Спецификации : 14×9 см или така
тежина : 20 g
боја : како на сликата покажува
материјал : cutton
тип : овошје

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монета Purses
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Овошје
Бренд Име:
ISKYBOB
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
Q33Q29
Обликот:
Hobos
Објектот Висина:
5cm
Стил:
Повик
Објектот Должина:
14cm
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Пол:
Жените
Спецификации:
14*9 см или така
Материјал:
Cutton
Тип:
овошје
Тип На Објект:
Монета Purses

Најдобрите понуди во категоријата