Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 Нови МИНИ Монета Purses За жени, девојки 1pc Преносни Женска Був Паричникот Држачот на Монета Чанта Спојки Чанта Најдобар Подарок

2018 Нови МИНИ Монета Purses За жени, девојки 1pc Преносни Женска Був Паричникот Држачот на Монета Чанта Спојки Чанта Најдобар Подарок

DEN 53.00
DEN 89.28
 

Това е достапна
Износ


2018 Нови МИНИ Монета Purses За жени, девојки 1pc Преносни Женска Був Паричникот Држачот на Монета Чанта Спојки Чанта Најдобар Подарок
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Материјал : Кожа СТП
Големина : околу 12*10см/4.7*3.9"
Боја : како на сликата шоу
И може да се стави лична карта, монета, картички, пари и други мали предмети.
Лесни, преносливи и модерен.
Како совршен подарок за себе или за вашите пријатели.
Пакетот вклучува :
1 PC Женска Був Паричникот Држачот на Монета Чанта Спојки Чанта
Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа. Дали најголемиот дел CSV капка превозот За САД,АУ,CA,велика БРИТАНИЈА, Epacket е достапна Обично Брза испорака во 48 Часа Не фактура промоција или Приемот вклучуваат
1. Подготовка на Време : Обично пакет ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по исплата потврди.
Ако сакате да одберете express, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најдобра цена за вас.
2. Не фактура или Приемот се вклучени.
3. За САД,АУ,CA,велика БРИТАНИЈА, Epacket е на располагање.
4. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ни остави сите совршен 5-ѕвезди повратни информации,ние ќе бидеме благодарни
ако сте незадоволни со тоа, pls ве молиме контактирајте со нас веднаш, наместо на напуштање на секоја негативна или неутрална повратни информации,
Ние ќе го реши проблемот и ќе ги задоволи
Ви благодарам многу за вашиот читање
Добредојдовте да контактирате со нас преку е-Маил ако има било какви прашања .
Сите пораки или е-мејл ќе се одговори во рок од 24 часа во работни денови, ако не го добиете нашиот одговор pls љубезно ве молиме да ја проверите.
вашата пошта кутија можеби тоа е во вашиот ѓубре кутија, или pls обратете ни се повторно.

Повеќе информации

Бренд Име:
Maison Fabre
Главен Материјал:
PU
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Hobos
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
30g
Објектот Висина:
10inch
Материјал Состав:
СТП Кожа
Број На Модел На:
Монета Purses
Тип На Објект:
Монета Purses
тип 1:
Монета Purses
Големина:
12*10cm/4.7*3.9

Најдобрите понуди во категоријата