Дрвен молив случаи корејски биро додатоци молив кутија симпатична молив случај табла двоен слој канцелариски материјали канцелариски случај

Дрвен молив случаи корејски биро додатоци молив кутија симпатична молив случај табла двоен слој канцелариски материјали канцелариски случај

DEN 623.52
 

Това е достапна
Износ


Дрвен молив случаи корејски стил биро додатоци молив кутија симпатична молив случај табла канцеларија училиште канцелариски материјали случај
Големина на : 20.8*8*5.8 cm
Тежина : 0.35 kg
Материјал : Дрво

Повеќе информации

Тип:
Молив Случај
категорија:
Молив Случај
Бренд Име:
спријатели
Материјал:
Дрво
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Големина:
20.8*8*5.8cm
Новина:
Yes
Број На Модел На:
BD1675

Најдобрите понуди во категоријата