1/100 скала градежен материјал песок табела модел DIY затворен сцена отворено позадина плоштадот плоштадот цвет

1/100 скала градежен материјал песок табела модел DIY затворен сцена отворено позадина плоштадот плоштадот цвет

DEN 1104.00
DEN 1200.00
 

Това е достапна
Износ


1/100 скала градежен материјал песок табела модел DIY затворен сцена отворено позадина плоштадот плоштадот цвет
Опис :
Име на производ : модел песок табела
Боја : кафена
Функција : прекрасна
Големина : 9 X9 X9mm
Тип : Модел Градежни Материјали
Материјал : пластика
Пакет : 50pcs/многу
Слика покаже :
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Количината на Предмети во Собата:
50
Предупредување:
Нема Јадење
Број На Модел На:
C-071-100
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
TERAYSUN
Тип:
Модел
Тема:
Згради
Скала:
1/100
Материјал:
Керамички
Големина:
9*9*9mm
Употреба:
модел правење архитектура
Објектот:
модел цвет тенџере
Примена:
Модел Воз Изгледот
фабрика:
Yes
оригиналниот:
Пекинг Кина
Опис:
Плоштад цвет кревет

Најдобрите понуди во категоријата