Труба 00430 1:35 Ни носила спасување тим Собранието модел

Труба 00430 1:35 Ни носила спасување тим Собранието модел

DEN 864.00
DEN 1080.00
 

Това е достапна
Износ


Собранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
00430
Скала:
1
Предупредување:
соберат модели
Возраст Опсег:
Grownups
Тип:
соберат модели
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
ТРУБАЧ
Тема:
војник

Најдобрите понуди во категоријата