Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 парчиња ХО Воз Модел Додатоци Скала 1:87 Електричен Воз Додатоци Шасија Bogies Модел за Градење Колекции

2 парчиња ХО Воз Модел Додатоци Скала 1:87 Електричен Воз Додатоци Шасија Bogies Модел за Градење Колекции

DEN 821.00
DEN 912.00
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
Пакет на 2 парчиња модел воз accessoried
Главно се користи за вашиот модел воз изгледот
Спецификации :
Материјал : пластика
Боја : црна
Големина : 6.8x2.5cm
Пол : Унисекс
Возраст : Grownups
Пакет Листата :
2x модел воз undercarriages за воз изгледот
Ние прифаќаме : VISA , Master Card, Зачувам, Запад Унија, ТТ
Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Потврдите Адресата Со Полно име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат руски купувачот ве Молиме оставете ни го вашето име и презиме, и Саудиска Арабија купувачот ве молиме оставете ни го вашето P. O. Кутија , Што е многу важно. Ви благодариме.
72 Часа Брза Испорака
Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда. (Освен Одмор)
Предмети се испраќаат од Кина користење Aliexpress Стандард Превозот ; стигнат до најголемиот број на земји во рамките на 15-60 работни дена , како што се Русија : 21 дена, Холандија : 16 дена, велика Британија : 10 дена, сад 15 дена.
Повеќе на нашите производи со оригиналното пакување
( пластична кеса или картонска кутија )
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
模板保护代码

Повеќе информации

Број На Модел На:
ХО-09
Бренд Име:
TERAYSUN
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Тип:
модел воз додатоци
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
Grownups
Скала:
1
Предупредување:
Нема Јадење
Возило:
Возови
Количината на Предмети во Собата:
2
Употреба:
Воз Шасија додатоци
Скала:
1
Пакет:
2 парчиња
боја:
Црна
Материјал:
Пластични
Тип:
модел воз додатоци
Големина:
6.8x2.8cm

Најдобрите понуди во категоријата