Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10pcs Бела DIY Модел Железничката Изгледот шезлонги Плажа Столици 1:75 Скала НОВИ

10pcs Бела DIY Модел Железничката Изгледот шезлонги Плажа Столици 1:75 Скала НОВИ

DEN 251.00
DEN 264.00
 

Това е достапна
Износ


10pcs Бела DIY Модел Железничката Изгледот шезлонги Плажа Столици 1 : 75 Скала НОВИ
Опис :
100% Сосема нов во фабрика пакет.
Овие се високо детална, која и направена за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж.
Совршен за додавање на вашето парк, станица платформа или улиците и проекти за реална допир.
Спецификации :
Големина : 2.9 cm*1cm или 1.14*0.39 инчен
Скала : 1 : 75.
Боја : Бела.
Материјал : Пластика.
Забелешка: ве Молиме овозможи на грешка поради Прирачник за мерење ,ви Благодариме!
Пакет се вклучени :
10pcs шезлонги Плажа Столици
Вие исто така може да се допаѓа..
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам . Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор).
Пристигнување време (проценети) :
- Сад : 8-15 работни дена
- Обединето Кралство / Австралија / Канада : 14-24 работни дена
- Германија / Франција / Шпанија / Источна Европа : 18-35 работни дена
- Други земји : 25-45 работни дена
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за проверка.
Враќање Можеме да го размена на објектот во рок од 14 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности. Тоа може да потрае до 5 работни дена за процесот на вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ние не нудиме се комбинираат превозот.
Останатите, Ние ќе ги испратите како личен подарок со ниска вредност. Но, ако не излегува секој тарифа, ќе плати за тоа. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ние во голема мера ќе го цениме за вашата соработка. Поради разликата на временска зона, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 24 часа (со исклучок на викенд & одмор).

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Да се чува далеку од пожар! Нема јадење!
Тип:
песок табела модел
Број На Модел На:
18400240
Материјал:
Пластични
Скала:
1
Тема:
Шезлонги Плажа Столици
Материјал:
Пластични
Количина:
10 парчиња
боја:
Бела
Скала:
1
Големина:
2.9cm*1cm or 1.14*0.39inch

Најдобрите понуди во категоријата