Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
За Huawei G620S G621 8817E 8817S Екран на Допир Панел Пред Glass екран на допир Панел Digitizer Замена на Леќа Замена Поправка

За Huawei G620S G621 8817E 8817S Екран на Допир Панел Пред Glass екран на допир Панел Digitizer Замена на Леќа Замена Поправка

DEN 302.00
DEN 336.00
 

Това е достапна
Износ

За Huawei G620 S G621 8817 E 8817 S Екран на Допир Панел Пред Glass екран на допир Панел Digitizer Замена на Леќа Замена Поправка
Уживајте 10 % попуст за 2 компјутери

Повеќе информации

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
GOODFIXOPP
Компатибилен Бренд:
Huawei
Екранот:
≥5
Број На Модел На:
За Huawei G620S G621 8817E 8817S Екран на Допир
Функција:
Digitizer За Huawei G620S G621 8817E 8817S
Големина:
5.0 инчен
QC:
Тест еден по еден пред превозот

Најдобрите понуди во категоријата