Користи Оригинални Гласно говорник ѕвончето измамник За Ulefone Т1 Helio P25 Octa Core 5.5 инчен FHD Бесплатен превозот

Користи Оригинални Гласно говорник ѕвончето измамник За Ulefone Т1 Helio P25 Octa Core 5.5 инчен FHD Бесплатен превозот

DEN 436.00
DEN 479.52
 

Това е достапна
Износ


Користи Оригинални Гласно говорник ѕвончето измамник За Ulefone Т1 Helio P25 Octa Core 5.5 инчен FHD Бесплатен превозот
1. висок quanity производи .
2, Сите предмети биле тест пред брод .
3. Лесно да се инсталира, но тоа треба професионална вештина за да го инсталирате, ве молиме да се биде внимателен
Пакет :
1pcs Гласно говорник ѕвончето измамник
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Повеќе информации

Бренд Име:
Blackview
Број На Модел На:
Ulefone Т1

Најдобрите понуди во категоријата