Силиконска Гума за Безбедност Бендови за Велосипед Планината Носител на Универзалната Handlebar Лулка Носителот Tether Велосипед Телефони Носителот Поддршка

Силиконска Гума за Безбедност Бендови за Велосипед Планината Носител на Универзалната Handlebar Лулка Носителот Tether Велосипед Телефони Носителот Поддршка

DEN 81.12
 

Това е достапна
Износ


Спецификации : Екстра Обезбеди силна силикони бенд Компатибилен со мобилни телефони до 5.5", вклучувајќи случај
Слика :

Повеќе информации

боја:
Црна, Црвена
Компатибилен Бренд:
Универзална
Држач За Во Автомобил:
No
Велосипедот Носителот:
Yes
Број На Модел На:
S2
полнач:
No
Бренд Име:
Lention
Материјал:
Силикони
Има Звучник:
No

Најдобрите понуди во категоријата