Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Висок Квалитет 4.0 За LG L5 II E450 E460 Lcd Екран + Екран на Допир Digitizer Сензор + Tools Бесплатен Превозот

Висок Квалитет 4.0 За LG L5 II E450 E460 Lcd Екран + Екран на Допир Digitizer Сензор + Tools Бесплатен Превозот

DEN 456.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

боја:
LCD екран со Допир Црна, LCD екран со Допир Бела, LCD
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
960x540
Компатибилен Бренд:
LG
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
AnnFlat
Број На Модел На:
За LG L5 II E450 E460
боја:
Добра Боја
Екранот:
4.0 инчен
Компоненти:
За LG L5 II E450 E460 LCD Дисплеј
is_customized:
Yes
квалитет:
Нов висок квалитет На+
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
цена:
Трговија на големо
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија

Најдобрите понуди во категоријата