Wisecoco НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 10.4 инчен за LQ10D421 LQ10D42 LQ10D41 LCD екранот панел за Автомобил DVD и индустриски производ

Wisecoco НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 10.4 инчен за LQ10D421 LQ10D42 LQ10D41 LCD екранот панел за Автомобил DVD и индустриски производ

DEN 4363.00
DEN 4848.00
 

Това е достапна
Износ

Wisecoco НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 10.4 инчен за LQ10 D421 LQ10 D42 LQ10 D41 LCD екранот панел за Автомобил DVD и индустриски производ
ОПИС :
1. само за LQ10 D421 LQ10 D42 LQ10 D41 LCD,pls проверете ја вашата верзија пред купување
2. 100% висок квалитет и строго тестирање пред превозот
3. било каков проблем ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас

Повеќе информации

LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Бренд Име:
Wisecoco
Број На Модел На:
LQ10D41
Резолуција На Екранот:
640x480
Тип:
a-Si TFT-LCD, LCM
Пиксел Формат:
640(RGB)*480 [VGA]
Конфигурација:
RGB Вертикална Лента
Активната Површина:
211.2(H)*158.4(V) mm
Светлост:
200 cd
Работен Режим:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Поддршка Боја :
262K
Извор На Светлина:
CCFL [2 парчиња] , 25K часа , W/O Возачот
Рамка го оценувате:
60Hz
Интерфејс Тип:
31 иглички TTL (1 ch, 6-bit) , Конектор

Најдобрите понуди во категоријата