Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
20PCS/МНОГУ За iPhone 6 LCD Дисплеј ААА Со Екран на Допир Digitizer Собранието 6G За iphone Екран Црно-Бела Мобилен Телефон Делови

20PCS/МНОГУ За iPhone 6 LCD Дисплеј ААА Со Екран на Допир Digitizer Собранието 6G За iphone Екран Црно-Бела Мобилен Телефон Делови

DEN 13356.00
DEN 14059.20
 

Това е достапна
Износ


Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.Висок квалитет, ниска цена 5.Бесплатни подароци како што покажува подолу се надеваме дека СИТЕ Стоки + Подароци може да достигне u во време . (За зафатен DHL неодамна, pls додади во кошничка побрзо.)

Повеќе информации

боја:
ААА црна со подароци, ААА бели со подароци, 10W 10B со подароци, 10B 10W со подароци, 15B 5W со подароци, 15W 5B со подароци
Бренд Име:
timeway
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Резолуција На Екранот:
1334x750
Број На Модел На:
За iPhone 6g LCD дисплеј
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6
Компатибилен iPhone Модел:
За iPhone 6g
време на испорака:
1-3 дена
QC:
Тест 2 пати пред пратката
квалитет:
ААА
Материјал:
TFT
превозот:
DHL ЕМС кина пост
цени:
Фабрика цена
Име На Модел:
За iPhone 6g LCD екран
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата