Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Bepskinlun 4pcs/set Original Нови Средината Рамка Агол Агол На Sony Xperia Z5 Премиум E6833/E6853/E6883

Bepskinlun 4pcs/set Original Нови Средината Рамка Агол Агол На Sony Xperia Z5 Премиум E6833/E6853/E6883

DEN 292.00
DEN 332.16
 

Това е достапна
Износ


4pcs/set Original Нови Средината Рамка Агол Агол На Sony Xperia Z5 Премиум E6833/E6853/E6883
Спецификација : Квалитет : Оригинални висок квалитет
Compatiblity : за Sony Xperia Z5 Премиум E6833/E6853/E6883
Опис : Оригинални средината рамка агол замена за Sony Xperia Z5 Премиум Функција : Тоа е се користи за да го замени изгребани, скршени и стари средината рамка агол за Sony Xperia Z5 Премиум Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред да се испорача. Професионално и спакувани за да се обезбеди безбедно транзит Ние обезбеди вистинска регистрирани следење на број, за секој пакет. 3 Colors : Злато, Хром, Црна
Пакет Содржина : 1 x 4pcs/set Original Нови Средината Рамка Агол Агол На Sony Xperia Z5 Премиум E6833/E6853/E6883
Злато
Хром
Црна

Повеќе информации

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
за Sony Xperia Z5 Премиум E6833/E6853/E6883
Бренд Име:
Bepskinlun
Компатибилен со:
за Sony Xperia Z5 Премиум E6833/E6853/E6883
квалитет:
Оригиналниот висок квалитет
Класификација:
Мобилен телефон средината рамка агол замена дел
SKU:
100557
превозот:
со Валиден Следење на Број
Бои:
Злато, Хром, Црна

Најдобрите понуди во категоријата