FLOVEME 3 во 1 Магнетни Кабел За iPhone 8 X Микро USB Тип C Кабел 2A Брзо Полнење 1m Магнет Телефонски Кабли За Samsung USB-C Cabo

FLOVEME 3 во 1 Магнетни Кабел За iPhone 8 X Микро USB Тип C Кабел 2A Брзо Полнење 1m Магнет Телефонски Кабли За Samsung USB-C Cabo

DEN 360.00
DEN 552.96
 

Това е достапна
Износ


FLOVEME 3 во 1 Магнетни USB Кабел За i Phone 8 X Микро USB Тип C Кабел 2 A Брзо Полнење 1m Магнет Телефонски Кабли За Samsung Cabo C Продажба поени>> 1、[Бренд];FLOVEME 2、[Comaptibility] : 3 во 1 Магнетни Кабел За i Phone/Micro/Type C USB Кабел Cabo 3、[Функција] : 360 степени Ротирате Круг+LED Индикатор+Силна Magnatic+Најлон Плетенка 4、[Функција] : Поддршка за Полнење Само . Не Ги Поддржуваат Податоци Transimisson Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, ви благодариме! - Пожалуйста, заполните полное имя получателя в связи с новой политикой российских обычаев, спасибо!

Повеќе информации

Должина:
1m
Компатибилен Бренд:
SONY,LG,Blackberry,Nokia,Apple iphone телефони,HTC,Дланка,Toshiba,Samsung,Panasonic,Motorola
Бренд Име:
Floveme
Има Мало Пакет:
Yes
Тип:
Сите-Во-Едно
Карактеристики:
3 во 1,Реверзибилна,Магнетни
Компатибилен Модел 1:
USB Кабел За iPhone 8 X 7 За iPhone 6 6s/5s 5 Молња да USB Кабел
Компатибилен Модел 2:
Тип C Кабел За Samsung Галакси S8 S8 Плус За Huawei P9 Xiaomi 5S
Компатибилен Модел 3:
Микро USB Кабел За Samsung S7 S6 За Xiaomi 4X Забелешка 4 HTC, LG Oneplus
функција 1:
360 степени Ротирате Круг Магнетни Кабел За Молња/Micro/USB-C Кабел
Карактеристика 2:
3 во 1 Магнетни Кабел За iPhone/Micro USB/Type C Моќ Заштита
Функција:
Брзо Полнење +Силни Магнетни USB Кабел+LED Индикатор
тековната:
5V/2A Најлон Плетенка USB Кабел
Должина:
1m Nylon Braided+Aluminum Alloy+ABS+TPE
Времето на Пазарот:
2017 Најновите Пристигнување Магнетни USB Кабел За iPhone/Micro/Тип В
Dropshipping/Трговија На Големо:
Поддршка(3 еез 5% попуст)

Најдобрите понуди во категоријата