Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FLOVEME Магнетни Кабел за Микро USB Тип-C Осветлување За iPhone X Samsung S9 S8 Полнење Најлон Плетенка Магнет Полначот Cabos Кабел C

FLOVEME Магнетни Кабел за Микро USB Тип-C Осветлување За iPhone X Samsung S9 S8 Полнење Најлон Плетенка Магнет Полначот Cabos Кабел C

DEN 196.00
DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ


>>Опис На Производот Бренд
FLOVEME Должина
1m Тековната
5 V / 2 A Функција
LED Индикатор + Силни Магнетни Кабел Функција
Само Поддршка За Полнење Компатибилност
->За i Phone 7 / 7 Плус / 6 / 6s / 6 Плус / 6s Плус / 5 / 5s / SE
->За i Pad 4 / 5 / 6 / Воздух 1 / 2 / Pro / За i Pod 5 / 6
->За Samsung S9 S6 / S7 / S6 edge / S7 edge / S5 / S4 / Забелешка 2 3 4 5
-> За Xiaomi Redmi 3s Pro / Забелешка 3 Про
->За Huawei / Vivo X9 / X9s / Oppo R9 / R9s Услуга
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт прво и ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас.
Почитувани руски Пријатели, ве Молиме, Напишете Вашето Име и презиме Во Ред Поради руската Политика, ви Благодариме!
Големо Цена : 5% ПОПУСТ (5pcs или повеќе)

Повеќе информации

Должина:
1 M
Компатибилен Бренд:
HTC,Panasonic,Samsung,SONY,LG,Apple iphone телефони,Nokia,Blackberry,Toshiba,Motorola,Дланка
Бренд Име:
Floveme
Тип:
Сите-Во-Едно
Карактеристики:
Реверзибилна,3 во 1,Магнетни
Има Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Модел l:
За Samsung S9 S6 S7 работ S8 Плус За Google Пиксели Nexus HTC
Компатибилен Модел ll:
За Huawei P10 Плус За Xiaomi Redmi Oneplus Oppo Vivo ZTE Blackberry
Компатибилен Модел lll:
За iPhone X 7 За iPhone 7 Плус За iPhone 6 6s За iPhone 6 6s Плус
Компатибилен Модел нн:
За iPhone 5 За iPhone 5s SE За iPad Воздух Мини iPod
боја:
Црното Злато Сребро.
Функција l:
360 Степени Ротирачка Кружна Магнет Жица, Моќ За Заштита На
Функција ll:
LED Индикатор Магнетни USB Кабел Трајни Најлон Жица Податоци Жица
Функција:
САМО Поддршка за Полнење + Висок Квалитет Ткаат Магнетни Кабли
SKU:
GDNK0111-93674
Метод на продажба:
Малопродажната / Wholesales / Капка превозот

Најдобрите понуди во категоријата