Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вклучување/Исклучување Копче За Flex Кабел за Алкател Еден Допир Идол 3 OT6045 6045Y 6045K

Вклучување/Исклучување Копче За Flex Кабел за Алкател Еден Допир Идол 3 OT6045 6045Y 6045K

DEN 109.44
 

Това е достапна
Износ

modname=ckeditor
За производот
1. Висок квалитет Flex кабел модул замена
2. Замени скршен или нефункционален објект со нова
3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот
4. Професионалната инсталација е препорачливо. Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови
Плаќање :
1. Ние го прифатат плаќање од страна на aliexpress веб-сајт само. Кога ќе се направи исплата, ве молиме оставете го вашиот телефонски број кој е потребен во превозот.
2. Ве молиме да ја плати во рок од 10 дена по аукцијата заврши.
Превозот :
1. Ние брод на светот. Сите предмети се испраќаат од Кина од страна на воздух mail.
2. Normlly Најголем дел од пакетот ќе пристигне 20-60 Работни дена зависи од купувачот локација.
3. Ние само бродот да aliexpress адреса на купувачот. ние не прифаќаат промени адресата.
4. Бидејќи на меѓународен испорака, превозот времето е речиси надвор од наша контрола, па ве молиме да ја проверите проценето време на пристигнување пред да ја купите. Ако времето за испорака е подалеку од она што можете да го прифатите, ве молиме да ги купите во локалната.
5. Превозот време на крајот на краиштата зависи од курирска служба компанија, Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се на одговорноста за превозот услуга.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие зголемувања на трошоците ќе биде пред наддавање/купување.
c). Објектот бродот на работни дена само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака.
d). Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или неочекувани временски услови.
Повратни информации :
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ве молиме не заборавајте да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот.
Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас пред да ја поднесете вашата оценка. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација.
1. Ние се стремиме да ви овозможи со најдобра услуги, Како што се извршува на aliexpress бизнис, вашата позитивна повратна реакција и 5-ѕвезда DSRs се од витално значење за нас~! Со цел да ви обезбеди најдобра услуга , ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат.
2. Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред да го отвори спорот. Ви благодариме.
3. Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & превозот фреквенција. Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди! Ако не сте задоволни, едноставно да ги споделите со нас преку e-mail, наместо да ја напушти ниска оценка, а ние ќе се потрудиме да го реши.
Политика На Враќање :
1. Сите стоки ние се обидуваме тест пред да ја испратите. Врати стока, мора да се неискористени, во оригинална состојба и ги вклучуваат сите додатоци. Било несреќен случај или не-професионална инсталација за стоки, ние не може да го замени.

Повеќе информации

Бренд Име:
westrock
Број На Модел На:
6045
дизајн:
Бар

Најдобрите понуди во категоријата