Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вистински нови Мали се Соочуваат со Камера за iPhone 7 7 Плус Предна Камера со Близината Сензор за Светло & Микрофон Flex Кабел Замена

Вистински нови Мали се Соочуваат со Камера за iPhone 7 7 Плус Предна Камера со Близината Сензор за Светло & Микрофон Flex Кабел Замена

DEN 592.00
DEN 623.52
 

Това е достапна
Износ


QCC ВО ТАИ WAN
Вистински нови Мали се Соочуваат со Камера за i Phone 7 7 Плус Предна Камера со Близината Сензор за Светло & Микрофон Flex Кабел Замена
Продажба На Поени :
1 бои за да го изберете
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.
Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ЦЕЛ :
1. ако изберете превозот mentod без следење на информации .
Парцела ќе биде untrackable откако лево Кина, но тоа ви заштедува пари!
Ако изберете превозот mentod со целосна следење на информации .
Ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или некои други Воздух Mail logistica компанија,
но ќе мора да плаќаат за следење на број.
2. Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.
3. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 дена од пратката е транспортирана.
ако пакет од 60 DAYS ,ве Молиме контактирајте со нас на прво ,ние бидете сигурни дека solove вашите проблеми
Бидејќи поштата е нестабилен ,некаде е брзо ,некаде е бавно.
4.Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил .
Ви благодарам многу!
Карактеристики :
1.Вистински предмети.Совршена состојба
2.Замена на делови за скршени/штета/неработни моќ волумен flex кабел
3.Компатибилен со : за i Phone
Пакет Се Вклучени :
1pcs Вистински Предна Камера со Близината Light Sensor Микрофон Flex Кабел
Ние се продаваат сите видови на додатоци за мобилен телефон, ако треба и други предмети, ве молиме контактирајте со нас,добредојдени се Меша цел!
Задоволството на клиентите е нашиот премиер врска,ако има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас се чувствувате слободно,Нашите задоволство да ви послужи.Среќен Шопинг!
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.
1.ние прифаќаме : Виза-картичка. Mastercard. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.
2.ние прифаќаме : westernunion
3.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever. Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Delievery време : EMS : 5-15days. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. (освен Во оддалечените области)
3.

Повеќе информации

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За iPhone 7 7 Плус
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
мини цел:
1pcs
Место на Потекло:
Тајван
Производ ID:
Предната камера flex

Најдобрите понуди во категоријата