Задната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio MultiPhone 5507 ДУО PSP 5530 7511 5550 3504 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата Замена

Задната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio MultiPhone 5507 ДУО PSP 5530 7511 5550 3504 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата Замена

DEN 126.00
DEN 143.52
 

Това е достапна
Износ


QCC ВО ТАИ WAN
Задната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio Multi Phone 5507 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата за Prestigio 5507 ДУО задните леќи на камерата
Продажба На Поени :
Направи на најдобар qualty Стакло
Јасни бои за
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.
Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Deliever време на Russion
Добри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 30-45days
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .
Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.
Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
Внимание (Читање внимателно пред да нарачате)
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија ,
На следење на број може да се следи во Кина и Финска .
но, не може да се следи надвор од Кина и Финска за мали цел( цел цена
тоа ќе се зголеми вашето купување цена во текот на 7
ние ќе го испрати на следење на број на кина пост или руски воздух или Финска пост со следење на број
можете да го провериш во секое време ,можете да го најдете вашиот пакет каде е сега?
Се надевам дека ќе можат да го разберат.
Ако вашиот парцела не пристигне во 60days( руската Федерација е 90days,Бразил е 120days)
ве молиме контактирајте со нас, прво,
ние ќе бидете сигурни проверете ги вашите пакет за вас. па ве молиме не го отвори спорот за време на нашето ветување време на испорака,
pls контакт со нас и да се поправи надвор проблем заедно.
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.
1.ние прифаќаме : Виза-картичка. Mastercard. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.
2.ние прифаќаме : westernunion
3.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever. Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Delievery време : EMS : 5-15days. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. (освен Во оддалечените области)
3.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.

Повеќе информации

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За Prestigio MultiPhone 5507 ДУО PSP 5530 7511 5550 ДУО
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За Prestigio MultiPhone 5507 ДУО PSP 5530 7511 5550 ДУО
Функција:
Стаклена Леќа
Материјал:
Стакло
Мало Пакување:
без
Место на Потекло:
Guang zhou на кина
занаети:
Стаклен панел
мини цел:
1pair=1pcs леќа + 1pcs лепак
користат за:
Prestigio MultiPhone 5507 ДУО PSP 5530 7511 5550 ДУО

Најдобрите понуди во категоријата