Usb Полнење одбор за Huawei Чест Игра 5A CAM AL00 UL00 TL00H 5X KIW AL10 AL20 UL00 TL00 5C NEM AL10 UL10 TL00H 5 ЧУН AL00 TL00

Usb Полнење одбор за Huawei Чест Игра 5A CAM AL00 UL00 TL00H 5X KIW AL10 AL20 UL00 TL00 5C NEM AL10 UL10 TL00H 5 ЧУН AL00 TL00

DEN 142.00
DEN 142.08
 

Това е достапна
Износ

Опис : Висок Квалитет Замена дел Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени дел Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни Пакет Содржина : 1 x Usb Полнење одбор
ПЛАЌАЊА Плаќањата се прифатени преку aliexpressl само. УСЛОВИ & ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Промена на Адреса — Нарачки се обработува во рок од 1 работен ден. Ако ви побара да ја смените вашата адреса, ве молиме да ги споделите со нас пред време. Во спротивно, вашата цел ќе бидат испратени на адресата што сте ги дале во вашиот aliexpress Рекорд. Откажани Трансакции — Ние може да го откаже трансакции, само ги споделите со нас, така што ние можеме да обработиме тоа веднаш. Ние може да обезбеди RMA број или понатамошни инструкции ако во случај на објектот веќе беше испраќаат. Примени Погрешен Item/Не како што е Опишано — Ние сме луѓето и ние intermittently извршат грешки, но ние сме заинтересирани да се корегираат, на начин што купувачот сака. Ако објектот примени не е во ред или не, исто како што е прикажано во производот оглас, ние ќе бара од вас да се испрати вистинската слика/s на објектот примени заедно со неговото пакување (покажува на етикетата на пакувањето). Ова е нашиот СОП, за нас да бидеме извесни и за снимање цели. DOA / Оштетени при Пристигнувањето — Ние бидете сигурни дека нашите предмети се соодветно спакуван пред превозот за да се избегнат оштетувања на објектот. Во случај да сте го добиле оштетен објект, кои можеби биле предизвикани за време на превозот, ве молиме испратете ни фотографии на објектот примени заедно со неговото пакување (покажува на етикетата на пакувањето) за нас да се провери и да се пријави веднаш до нашите превозот одделение, па тие можат да ги преземат дополнителни мерки. Неисправни/Некомпатибилни — добиваме нашите предмети во рефус така постои мала шанса дека некои ќе се неисправни. Ние би можеле да побараат од вас да ни испратите фотографија/s на објектот примени и, исто така, ја вашата оригинална item па ние може да се спореди и да се спроведат потребните дејствија. Ако се чувствувате како да треба да се врати на објектот, ве молиме дозволете ни да знаеме ПРИЧИНАТА, така што можеме да обезбеди RMA Број ако е потребно.
Answer : ___________________________ NOTE : Ова НЕ е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони / мобилни телефони. Па само ги купите овој објект, ако знаеш како да го инсталирате. Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови. Специјални вештини и техники потребни за соодветна инсталација. Размисли два пати пред да ја размонтираат вашиот телефон. Без инсталација настава.

Повеќе информации

боја:
За CAM AL00, За CAM UL00, За CAM TL00H, За Чест Игра 5X, За KIW AL10, За KIW AL20, За KIW UL00, За KIW TL00, За Чест Игра 5C, За NEM AL10, За NEM UL10, За NEM TL00H, За Чест 5, За Чест 5 Телеком
Бренд Име:
stonering

Најдобрите понуди во категоријата