Blackview BV6000 Страна Копчето Flex Кабел Оригинални Моќ + Јачина на звук копче Flex Кабел поправка делови за Blackview BV6000

Blackview BV6000 Страна Копчето Flex Кабел Оригинални Моќ + Јачина на звук копче Flex Кабел поправка делови за Blackview BV6000

DEN 623.52
 

Това е достапна
Износ


i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!
Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!
Повеќе од 5 години на индустријата искуство!
Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот!
[Вид Забелешка : ]
Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ве молиме не го отворите спор случајно , во спротивно ќе биде снимен како лоши кредити од страна на нас, Aliexpress, и исто така од Кина Продавачи на Шампионите. И да биде блокиран.
Blackview BV6000 Страна Копчето Flex 100% Оригинални Моќ + Јачина на звук копче Flex Кабел поправка делови за Blackview BV6000
1. 100% Сосема Нов. Ова е оригиналниот Јачина на звук Копче Жица Flex Кабел FPC, погодни само за Blackview BV6000 . Не се компатибилни со други телефони.
2. Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана Јачина на звук Копче FPC на вашиот телефон.
3. Тоа 's техничка работа. Ние ви препорачуваме да се користат со знаење на телефонот на поправка.
4. Секој објект ќе бидат тестирани пред да се испраќаат надвор. Ве молиме да се купи со доверба.
5. Но, ние нема да се одговорни за било каква штета предизвикана од непрофесионално поправка.
Пакетот вклучува 1pcs за Blackview BV6000 FPC.

Повеќе информации

Бренд Име:
iParto
Број На Модел На:
за Blackview BV6000
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
за Blackview BV6000
Објектот:
за Blackview BV6000 додатоци
is_customized:
Blackview BV6000 accessories
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.080kg (0.18lb.)
Пакет Големина:
11cm x 11cm x 11cm (4.33in x 4.33in x 4.33in)

Најдобрите понуди во категоријата