Нови 4650mAh HB3080G1EBW батеријата за Huawei Чест Tabet S8 S8-701W 701U /8inch/ Батерии

Нови 4650mAh HB3080G1EBW батеријата за Huawei Чест Tabet S8 S8-701W 701U /8inch/ Батерии

DEN 432.00
DEN 575.52
 

Това е достапна
Износ

Li-Полимер Батерија HB3080 G1 EBW За Huawei S8 S8-701 W 701 U паметен Телефон Замена на батерии 4650m Ah-4800m Ah HB3080 G1 EBW

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Huawei
Квалитетот сертификација:
RoHS,CE
Бренд Име:
antirr
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
HB3080G1EBW
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh

Најдобрите понуди во категоријата