Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Гума Прашина Маска Електрични Чекан Пепел Сад Dustproof Влијание Ударна Моќ Алатка

Гума Прашина Маска Електрични Чекан Пепел Сад Dustproof Влијание Ударна Моќ Алатка

DEN 93.00
DEN 112.32
 

Това е достапна
Износ

Гума Прашина Маска Име : Прашина Маска Боја : Црна Материјал : Гума Вежба малку опсег : 6-12mm Апликација : електрични чекан, електрични вежба Пакетот вклучува : 1 Pc*Гума Прашина Маска

Повеќе информации

боја:
КАКО СЛИК
Бренд Име:
Shanwen
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
гума прашина маска
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Материјал:
Гума
Вежба малку опсег:
6-12mm
Примена:
електрични чекан, електрични вежба

Најдобрите понуди во категоријата