машина за перење јаглерод четка алатки 20 парчиња 5x11x15mm

машина за перење јаглерод четка алатки 20 парчиња 5x11x15mm

DEN 200.64
 

Това е достапна
Износ

Големина на маса , само кликнете на неа, ако треба подолу големина 1. Пластична кеса пакување тип, еден пар во пластична кеса : 2. Оригиналниот обврзувачки парична казна тетрапак пакување тип, еден пар во мала картонска : Прифати изменуваат, само да не контактирате!! Цената може да се намали ако големо количество!!
end Isv Module Wrap7240
20 парчиња 5x11x15mm машина за перење јаглерод четка алатки
Големина : 5 x11x15mm
Модел : 9556
Ве молиме да се осигурате ова е големината ви се потребни. ние прифаќаме прилагоди, не двоумете се да не контактирате доколку ви треба други големина.
Mterials : јаглерод&Метал,
Боја : Црно-Златен Тон
Носи четки, често се причина за лошо работи моторот.
Јаглерод моторни четки се еден од најчесто се заменува моќ алатка компоненти.
Јаглерод четки со жица води и четка извори во прилог.
Нови Четки може да се врати мотор е електричното кочење.
Пакетот вклучува :
10 пар јаглерод четки, 20 парчиња.
Answer : ___________________________ Note :
Ако новото јаглерод четка работел за неколку минути или неколку часа , се најде тоа се меле целосно или половина, покажуваат дека вашиот роторот е краток спој и изгори надвор, ве молиме заменете на роторот.
Ако не се смени на роторот, во многу од јаглерод четка повторно бескорисно, исто така,
Нормално useing е мелење четка, ако штрајк светлина,покажуваат дека роторот е горење на јаглерод четка, ќе треба да се замени со роторот
Треба да се замени два во исто време, да се задржи два пролет притисок истиот
Добар Фидбек
Нашата Работилница и производи

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата