1-10мм Стабилна Внесени Вежба Чак Конвертор 1/4 инчи Хексадецимален месо тело Поврзување Чак Мини Вежба Возачот Прилог На алат

1-10мм Стабилна Внесени Вежба Чак Конвертор 1/4 инчи Хексадецимален месо тело Поврзување Чак Мини Вежба Возачот Прилог На алат

DEN 330.72
 

Това е достапна
Износ


1/4" Хексадецимален месо тело Внесени Чак Откажат од кован челик Тројна контрола вежба чак Прифаќа додатоци со 1-10мм shanks Брзи Промени, Лесно се заклучува врз и соопштенија вежба битови Овозможува хексадецимален вози power tools да се користи конвенционалните вежба битови. Клучни тип на вежба чак,го заклучите вашиот додаток е стабилна. Корисна алатка додаток месо тело : 1/4"(6.35 mm)
Пакет содржи : 1 x Хексадецимален месо тело Внесени Чак

Повеќе информации

Бренд Име:
JimBon
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата