Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1Pc 98cm Пролет Обложени Игла Тип Метал Цевка Кабел За Dremel Ротари Мелница Флексибилни Окно

1Pc 98cm Пролет Обложени Игла Тип Метал Цевка Кабел За Dremel Ротари Мелница Флексибилни Окно

DEN 130.00
DEN 156.48
 

Това е достапна
Износ

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Флексибилни Окно е особено погоден каде на машини не може да биде преместен Тоа е флексибилен и endurable, може да се користи за наводнување на машина и секој вид на флексибилна пренос се користи опрема Fexible вратило јадро е широко се користат во градина алатки,надворешниот опрема броило на автомобил, мотоцикл, и така натаму. Карактеристики : Материјал : Метал Вкупна Должина : 98cm/38.58" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Мелница Флексибилни Окно

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
BENGU
Број На Модел На:
517A010448

Најдобрите понуди во категоријата