Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ANHO 2 Компјутери/Set Сол И црн Пипер Мелница Поставите Сол Мелница Пипер Мелница Зачин од не ' Рѓосувачки Челик Капак Тенок Стаклено Шише Прилагодливи Роторот

ANHO 2 Компјутери/Set Сол И црн Пипер Мелница Поставите Сол Мелница Пипер Мелница Зачин од не ' Рѓосувачки Челик Капак Тенок Стаклено Шише Прилагодливи Роторот

DEN 987.00
DEN 1410.24
 

Това е достапна
Износ


ANHO 2 Компјутери/Set Сол И црн Пипер Мелница Поставите Сол Мелница Пипер Мелница Зачин од не 'Рѓосувачки Челик Капак Тенок Стаклено Шише Прилагодливи Роторот Опис на Производот : Не-Корозивен Појачани Керамички Роторот : Траат Вечно, Работат поефикасно, во Влажни Услови, и да се Зачува Аромата и Вкусот на Вашето Зачини Не-Корозивен 18/8 од не' Рѓосувачки Челик : За Чиста и Елегантен Изглед и се Чувствуваат Дарежлив [3/4 чаша] Загрози-Отпор Стакло Тело : Помалку Чести Рефил со Врвот Отворање на Нерѓосувачки Челик Глава Прилагодлив Coarseness Прилагодувања : Постојано Grinds Вашиот Сол & Peppercorns Токму онака како што Ви се Допаѓа Мелница Е на Врвот на Мил : Осигурајте се Дека Вашиот Сол & Пипер Оди Точно Каде Што Сакате и не се Создаде Хаос на Вашата Маса Нерѓосувачки Челик Стои : да се Чува на Две Мелници рамо до Рамо Објект Димензии : Секој Мелница : 5 Инчи Висок, 3 Инчи Дијаметар Стакло Резервоарот Капацитет на 3/4 Чаша Пакет Содржина : збир на 2 x Мелница (Или за Сол/Пипер или Било Зачин на Вашиот Избор) 1x Стои Носител ( Не Вклучуваат Сол & Пипер ).

Повеќе информации

Бренд Име:
ANHO
Мелници Тип:
Сол & Пипер Мелници
Број На Модел На:
Тјурингова види-1044
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
милс
Материјал:
Стакло+нерѓосувачки челик

Најдобрите понуди во категоријата