Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Симпатична Лепливи белешки Креативни DIY овошје зеленчук Мемо влошки kawaii пост тоа имајте на ум хартија канцелариски Канцеларија Papelaria Материјали подарок

Симпатична Лепливи белешки Креативни DIY овошје зеленчук Мемо влошки kawaii пост тоа имајте на ум хартија канцелариски Канцеларија Papelaria Материјали подарок

DEN 6.72
 

Това е достапна
Износ


100% Сосема Нов. Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × Леплива забелешка Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група. Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Топло совет : на пакувањето на производот информациите содржани во нумеричка вредност за проценка вредност, само за референца; и физички пакување има малку отстапување, специфична големина на вистински пакување кутија

Повеќе информации

Стил:
Мемо Влошки
Број На Модел На:
1
кориснички:
No
Функција:
Декорација
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Бренд Име:
Достав
Функција:
Други

Најдобрите понуди во категоријата