Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10pcs 3.175*15MM Еден Flute Малку Карбид Крајот Мелница Сет, CNC Рутер Крајот Мелници за Дрво Машина Мелничката, Акрилик Сечење на Битови

10pcs 3.175*15MM Еден Flute Малку Карбид Крајот Мелница Сет, CNC Рутер Крајот Мелници за Дрво Машина Мелничката, Акрилик Сечење на Битови

DEN 675.00
DEN 767.52
 

Това е достапна
Износ


Еден Flute Карбид Мелница Спирала CNC Рутер Битови / трговија на Големо Од Фабриката
10pcs 3.175*15 MM Еден Flute Малку Карбид Крајот Мелница Сет, CNC Рутер Крајот Мелници за Дрво Машина Мелничката, Акрилик Сечење на Битови
Опис :
Висок квалитет и екстра долг животен век
Соодветни Материјали : Акрил, ПВЦ, МДФ, пластика, дрво, најлон, смола и така натаму.
Месо тело со Дијаметар : 1/8" (3.175 mm)
Сечење на Работ Дијаметар : 3.175 mm
Сечење на Работ Должина : 15mm
Вкупна Должина : околу 38mm
Пакетот вклучува :
10 компјутери 3.175 x 15mm еден flute мелничката CNC рутер битови
Начин на плаќање :
Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено. Поради безбедносни причини, тоа не е дозволено која адреса се менува преку е-маил.
Плаќањето мора да се примени во рок од 3 работни дена откако ќе заврши понудата. Ние го задржуваме правото за продажба на статијата на другите ако нема плаќање е направен од 3 работни дена подоцна.
Превозот Опис :
Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Не постојат пратки на викенд и државни празници
Испорака : САД, Русија, UA од страна на E-пакет, други земји од страна на препорачана пошта. Тоа трае околу 7-15 работни дена да UA, САД и Русија. Ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија/ Други
25-45 работни дена
Ве молиме да го купите од локалната ако не можат да чекаат за горенаведените превозот период.
Клиенти купите со нас значи дека тие се читаат и знаат превозот пати и се однесуваат на политиката.
И ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштија негативни повратни информации.
Враќање и надомест термини :
Ве молиме проверете ги внимателно ако има било какви оштетувања пред да се регистрирате на товарен лист.
Ако Објектот е неисправен и не работи на пристигнување, ве молиме пријавете го објектот за да ни во рок од 7 дена од денот на приемот на неисправни производи, па ние може да издаде RMA(Враќање Стока во Промет број). Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ве молиме наведете го вашето име, на аукција број, а причина за враќање во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
Ние ги преземе сите одговорноста за време на породувањето. Ако не го добиете вашиот објект, ние ќе ви вратат ПОЛН со пари или ќе ти ја испрати нов објект според вашето барање.
Ние имаме професионална и техничка поддршка на групата за сите објектот продажба, и нашата техничка поддршка ќе бидат таму за да ви помогнат.

Повеќе информации

Дијаметар:
3.175 mm
Тип:
Крајот Мелница
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
38mm
Број На Модел На:
Еден Flute Мелничката Малку
Бренд Име:
STCUT
Обложување:
Никој
is_customized:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
3.175 mm
Сечење на работ дијаметар:
3.175 mm
Сечење на работ должина:
15mm
Соодветни Материјали:
ПХБ, Дрво, Акрил и др
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
долг животен век
Пакет:
10pcs
Место на Потекло:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата