Chamfer Крајот Мелници SSK C16 16 110L за APKT1135/APMT1135 Карбид Мелење машина chamfer 45 степени вежба CNC машина алатка нож

Chamfer Крајот Мелници SSK C16 16 110L за APKT1135/APMT1135 Карбид Мелење машина chamfer 45 степени вежба CNC машина алатка нож

DEN 1386.24
 

Това е достапна
Износ


прашува : Хидрати ide сечилото слика е референца, актуелната цена не содржи bla de

Повеќе информации

Бренд Име:
DEMK
Материјал:
Карбид
Тип:
Chamfer Крајот Мелници
Број На Модел На:
SSK C16 16 110L
Дијаметар:
16mm
Обложување:
AlTiN
Вкупна Должина:
110L
степен:
R0.1

Најдобрите понуди во категоријата