Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HRC50 4F-D10X75L 10мм крајот мелница машина Стандардна Должина Обработка Продолжен волфрам челик мелење машина

HRC50 4F-D10X75L 10мм крајот мелница машина Стандардна Должина Обработка Продолжен волфрам челик мелење машина

DEN 336.00
DEN 672.00
 

Това е достапна
Износ


4 F-D10 X75 L 4 F, рече 4 ножот; D10, рече сечилото дијаметар 10мм, 75 L рече вкупната должина на 75mm.

Повеќе информации

Димензии:
4F-D10X150L, 4F-D10X100L, 4F-D10X75L
Дијаметар:
10мм
Тип:
Лицето Мелница
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
4F-D10X75L
Вкупна Должина:
75mm
Обложување:
AlTiN
Бренд Име:
DASAN

Најдобрите понуди во категоријата