FNGEEN Бренд Мажите се Види Механички Автоматско Зглоб Види Златото не ' Рѓосувачки Челик Часовник Календар Време Бизнис Спортски Час рачен часовник

FNGEEN Бренд Мажите се Види Механички Автоматско Зглоб Види Златото не ' Рѓосувачки Челик Часовник Календар Време Бизнис Спортски Час рачен часовник

DEN 742.00
DEN 1045.44
 

Това е достапна
Износ


FNGEEN Бренд Мажите се Види Механички Автоматско Зглоб Види Златото не ' Рѓосувачки Челик Часовник Календар Време Бизнис Спортски Час рачен часовник
Се гарантира Целосна наплата, ако не го примите види
Целосна наплата ако се види е скршен
Види употребата на нови види примени ве молиме бидете сигурни да ликвидација 30 круга пеколен е време да го поставите насока на стрелките на часовникот пресврт 30 круга за да се осигура дека новиот табела на моќ складирање на денот нормалното носат 8 часа доцна, без потреба за ликвидација Помалку вежба пријатели ве молиме бидете до вечерните часови, бидејќи на механички види се напојува од страна на движењето на опрема, така износот на помалку вежба пријатели ве молиме спиј пред вечерта да се направи до ликвидација на нормалното носат во текот на денот може да се

Повеќе информации

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бренд Име:
FNGEEN
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
FD1251
Пол:
Мажи
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Потекло:
произведено во Кина
квалитет:
Топ одделение
Тежина:
About 125g
Движење:
Механичко Движење
winder:
Автоматско ликвидација
боја:
црно бело злато сребро.
Watchband:
Нерѓосувачки челик и кожа
подарок:
роденден на божиќ новогодишната Бокс Ден подарок
Услуга:
Капка Shiping Без фактура за обезбедени

Најдобрите понуди во категоријата