Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 врвот Бренд на Луксузни Нови 41mm parnis Црна dial керамички рамки Прозрачна Раце Sapphire Стакло Автоматски Механички Мажите се Види

2018 врвот Бренд на Луксузни Нови 41mm parnis Црна dial керамички рамки Прозрачна Раце Sapphire Стакло Автоматски Механички Мажите се Види

DEN 5967.00
DEN 7104.00
 

Това е достапна
Износ

Опис :
Големина : 42mm*14mm
Бирате : Црна dial
Случај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со керамички рамки
Движење : Automatic (авто-ликвидација) движење
Функција : Датум и Часа,Мали Втор
Рака на : Нерѓосувачки stell
Кристал: Sapphire Кристално
Затворач тип : Распоредување затворач
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
t
Dial Дијаметар:
42mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
14mm
Функција:
Заврши Календарот,Светлечки,Светлечки Раце,Авто Датум
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
едноставна
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
22cm
Бендот Ширина:
22mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Пол:
Мажи

Најдобрите понуди во категоријата