Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
година Нови Мажите Чевли Мода Пролет/Лето Дише Мажите Секојдневен Чевли на корејски Високо-топ Чипка-up Мажите Платно Shose Мажите Станови Чевли

година Нови Мажите Чевли Мода Пролет/Лето Дише Мажите Секојдневен Чевли на корејски Високо-топ Чипка-up Мажите Платно Shose Мажите Станови Чевли

DEN 1285.00
DEN 1669.44
 

Това е достапна
Износ


2016 година Нови Мажите Чевли Мода Пролет/Лето Дише Мажите Секојдневен Чевли на корејски Високо-топ Чипка-up Мажите Платно Shose Мажите Станови Чевли
Состојба : 100% Сосема Нов, без кутија за чевли
Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат. Ако се уште не се сигурни која големина, само да бидат слободни да контакт. Ако имате било каква потреба или проблем,ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш при тука! Различни серии и неизбежна разлика во предмети себе и да го следи прилагодувањата на бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% да тие предмети.
Ако имате било какви прашања, ве молиме посетете ја продавницата персонал за услуги на корисниците.
Уживајте Во Вашата Шопинг Момент ~
Стр acking процес
Пакет : Со цел целосно да се gurantee дека нашите клиенти можат да се добие чевли во најдобра состојба, ние ги користиме повеќе професионални и скапи пакет-Гумени Кеси. Новиот пакет имаат 2 јасни предности : 1. Гумени кеси има посилна анти-стрес од кутија за чевли , тоа ќе биде повеќе заштитна да се gurantee на чевли во добра состојба. 2. На Надувување Перниче е многу мала, така што тоа ќе биде лесно да се помине на царина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Повратни информации
Драги ценети купувачи се Надевам дека ќе може да се добие задоволни шопинг искуство во нашата продавница.
Ве молиме да ни даде на 5-ѕвезда повратни информации, ние ќе ви даде дополнителна изненадување попуст или подарок за вашата следна цел.
Ако имате било каков проблем со вашиот шопинг, pls контактирајте со нас во прв пат пред да ја напуштат повратни информации, ние и ветуваме ние ќе ви даде најдоброто решение. најдобри желби!

Повеќе информации

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
HUANYUE
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
Дише
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Тип:
Основни
Insole Материјал:
Ткаенини
Горниот Материјал:
Платно
Број На Модел На:
8030
боја:
Сино/Црна/Сива
Големина:
39/40/41/42/43/44
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Вулканизирана Чевли:
Yes
Пета Тип:
Станот со
Функција:
Дише, Водоотпорен
Outsole Материјал:
Гума

Најдобрите понуди во категоријата