Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
нови мажите бизнис секојдневен чевли на кожени чевли мажите пролет и есен Британски ретро дише рачно изработени модни

нови мажите бизнис секојдневен чевли на кожени чевли мажите пролет и есен Британски ретро дише рачно изработени модни

DEN 3418.00
DEN 4814.40
 

Това е достапна
Износ


функција : отпорност на Абење, да се зголеми, deodorization, шок апсорпција, пропустливост на воздух
No. : C6718
Бруто тежина : 1.2 KG
бренд : Даб Лавови
Применливи движење : валутата
Инвентар? : yes
Инвентар тип : целиот сингл
Облечен во стилот на : Предниот frenulum
Дали надворешна трговија : никој
Пета облик : Рамно стапало
Обвивка материјал : pigskin
Применливи сцена : на Слободното време
Чевли висина : Ниска
Единствен занает : Viscose чевли
Квалитет извештај : никој
Квалитет единица : SGS
Оглас година (листата време) : Пролет 2017
Најновите време на испорака : 4-7 ден
боја : Црна, кафеава, црна, кашмир, кафеава и кашмир
Големина : 37,38,39,40,41,42,43,44,45,46
Лицето материјал : Горниот слој кожа
z

Повеќе информации

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
LMCommercial
Функција:
Дише,Водоотпорен
Чевли Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Погоден Сезона:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Популарната елементи:
конец за шиење
Место на Потекло:
Guangdong, Гуангжу
Стил:
Слободно време
Применливи пол:
Машки
Шема:
Полна Боја
Cortical карактеристики:
Горниот Слој Кожа
Извор категорија:
Стоки на залиха
Пети Форма:
Круг
Пета Висина:
рамно стапало

Најдобрите понуди во категоријата