Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Европската верзија машки чевли коса стилист плима cowhide пролет и есен Вистински Кожени Чевли Мажи,Чипка-Up Бизнис Мажи Чевли

Европската верзија машки чевли коса стилист плима cowhide пролет и есен Вистински Кожени Чевли Мажи,Чипка-Up Бизнис Мажи Чевли

DEN 3987.00
DEN 5616.00
 

Това е достапна
Износ


lq

Повеќе информации

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
Функција:
Дише,Водоотпорен
Бренд Име:
LMCommercial
Чевли Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Шема:
Животните
Внатрешниот Материјал:
pigskin
Производот Категорија:
Одборот за чевли
чевли висина:
Ниска банда
Инвентар:
Yes
Пета Висина:
средината пета (3-5CM)
Пета Форма:
Дебели дното

Најдобрите понуди во категоријата