4pcs/Set Дрвени Против Пролизгување Првенство Coasters Јапонија Стил Креативни Отпорни на Топлина Мат Тенџере/Сад Носителот Подлога Цртан филм Отпечатоци Placemats

4pcs/Set Дрвени Против Пролизгување Првенство Coasters Јапонија Стил Креативни Отпорни на Топлина Мат Тенџере/Сад Носителот Подлога Цртан филм Отпечатоци Placemats

DEN 1009.00
DEN 1628.16
 

Това е достапна
Износ

4pcs/Set Дрвени Против Пролизгување Првенство Coasters Јапонија Стил Креативни Отпорни на Топлина Мат Тенџере/Сад Носителот Подлога Цртан филм Отпечатоци Placemats
Материјал : МДФ+корк
Paking : 4 парчиња
Големина : круг-105*105*5mm, плоштад-90*90*5cm

Повеќе информации

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
YCW1806
Обликот:
Круг
Бренд Име:
ULKNN
Стил:
Корејската
Материјал:
Дрво

Најдобрите понуди во категоријата