Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NOKOTION KSWAA LA-4981P РЕВ 1.0 Лаптоп Плоча За toshiba satellite L500 intel GL40 DDR2 Без графика слот Плоча

NOKOTION KSWAA LA-4981P РЕВ 1.0 Лаптоп Плоча За toshiba satellite L500 intel GL40 DDR2 Без графика слот Плоча

DEN 4224.00
 

Това е достапна
Износ


2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. 3.Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да !
1.Ние ќе ја испрати на матичната плоча во рок од 3-5 дена по купувачот исплата потврдена од страна на Aliexpress. 2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.Ние ќе се одговорни за Кина обичај. 3. Ние сме преку DHL/UPS/EMS/Федекс/ТНТ/Швајцарската Пост/ Aramex /e Packet според различни региони користат различни превозот методи за испорака на меѓународно област . DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ПРОЗОРЦИ ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земја Швајцарската Пост ќе трае околу 20-60 работа дена до најмногу земја
Клиентите задоволство е нашата цел цело време. Било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши,пред да го остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе ви даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации откако ќе се потврди со вашата нарачка. Ако сте задоволни со вашиот објектите што сте ги примиле,ве молиме направете го истото за нас.Ви благодариме!

Повеќе информации

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,Ethernet
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
Слот 1
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Број На Модел На:
L500
FSB / ХТ:
Стандард
Почетен Датум:
2011
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Меморија Тип:
DDR2
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Чипсет:
A55
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB

Најдобрите понуди во категоријата