NOKOTION LF155M MB 13310-1 448.01001.0011 Лаптоп Плоча За леново Flex 2-15D Плоча СИТЕ во еден DDR3

NOKOTION LF155M MB 13310-1 448.01001.0011 Лаптоп Плоча За леново Flex 2-15D Плоча СИТЕ во еден DDR3

DEN 24912.00
 

Това е достапна
Износ


2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. 3.Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да !
1.Ние ќе ја испрати на матичната плоча во рок од 3-5 дена по купувачот исплата потврдена од страна на Aliexpress. 2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.Ние ќе се одговорни за Кина обичај. 3. Ние сме преку DHL/UPS/EMS/Федекс/ТНТ/Швајцарската Пост/ Aramex /e Packet според различни региони користат различни превозот методи за испорака на меѓународно област . DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ПРОЗОРЦИ ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земја Швајцарската Пост ќе трае околу 20-60 работа дена до најмногу земја
Клиентите задоволство е нашата цел цело време. Било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши,пред да го остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе ви даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации откако ќе се потврди со вашата нарачка. Ако сте задоволни со вашиот објектите што сте ги примиле,ве молиме направете го истото за нас.Ви благодариме!

Повеќе информации

Пристаништа:
Влакна,Wifi,USB 2.0,Ethernet
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
2-15D
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
Стандард
Почетен Датум:
2011
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Чипсет:
A55
Меморија канал:
Двојно
Тип Socket:
LGA 1366
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата