Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Плоча MS-16F21 ВЕР:1.2 ЗА MSI GT683DX GT683DXR GT683R GT683R

Плоча MS-16F21 ВЕР:1.2 ЗА MSI GT683DX GT683DXR GT683R GT683R

DEN 7556.64
 

Това е достапна
Износ


Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.
2. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.
3. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.
4. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува.
2.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.
3.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме .
4.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.
5.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета.
6.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
ГАРАНЦИЈА
1.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата .
2.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .
3. Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.Вашето задоволство е наша цел. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.
3. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.
4.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите.
5.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел.
6.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.
7.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.

Повеќе информации

Пристаништа:
VGA,Мини USB,Ethernet,USB 2.0,Bluetooth,E-Sata,HDMI,Wifi,USB 3.0,Display Port
Број На Модел На:
GT683DX GT683DXR GT683R GT683R
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
KOOLASON
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Примена:
Лаптоп
Форма Фактор:
ATX
Почетен Датум:
2013
Чипсет Производител:
Intel
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Меморија Тип:
DDR3
Тип Socket:
PGA 989
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Чипсет:
Intel H87
Форма Фактор:
CEB
Меморија канал:
Двојно
Објектот Состојба:
Користи
FSB / ХТ:
1667

Најдобрите понуди во категоријата