Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
578233-001 48.4FQ01.011 Главниот Одбор За hp compaq G60 CQ60 лаптоп плоча GM45 DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР Целосно Тестирани

578233-001 48.4FQ01.011 Главниот Одбор За hp compaq G60 CQ60 лаптоп плоча GM45 DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР Целосно Тестирани

DEN 2234.00
DEN 2352.00
 

Това е достапна
Износ


578233-001 48.4 FQ01.011 Главниот Одбор За hp compaq G60 CQ60 лаптоп плоча GM45 DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР Целосно Тестирани
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Повеќе информации

Чипсет:
Intel G45
Тип Socket:
Socket 478
Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Примена:
Лаптоп
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
G60 CQ60
FSB / ХТ:
MHZ
Меморија Банка:
2 DDR2 DIMM
Меморија Тип:
DDR2
Бренд Име:
NOKOTION
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Производи Статус:
Акции
Проширување Слотови:
WIFI
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано

Најдобрите понуди во категоријата