4PK 92N Компатибилен Кертриџ За T0921N - T0924N , За Epson Перо T26 T27 TX117 TX106 TX109 итн ...

4PK 92N Компатибилен Кертриџ За T0921N - T0924N , За Epson Перо T26 T27 TX117 TX106 TX109 итн ...

DEN 479.52
 

Това е достапна
Износ


E-0921 N Б.К Компатибилни, Мастило кертриџ *1
E-0922 N C Компатибилни, Мастило кертриџ *1
E-0923 N М Компатибилни, Мастило кертриџ *1
E-0924 N Y Компатибилни, Мастило кертриџ *1
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен касети ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел Мастило Кертриџ За 92 N Тип Компатибилни, Мастило кертриџ Функција совршен печати бои Б.К C M Y пакување најголемиот Дел пакет за Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
T0921 N Б.К.
T0922 N C
T0923 N M
T0924 N Y Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 13.5 МЛ на боја
Одговараат На Машина
Epson Перо T26 T27 TX117 TX106 TX109
( Русија и Јужна Африка Пазарот )

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
MJEP0921N-4N
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Производот:
Компатибилни, мастило касети
одговараат на касети:
Одговараат за T0921N - T0924N
Бои:
Б.К C Y M
одговараат на машина :
За Epson Перо T26 T27 TX117 TX106 TX109
одговараат на регионот :
За Русија и Јужна Африка Пазар

Најдобрите понуди во категоријата