Висок-Квалитет 180W Автоматска Машина за Перење Перење Мотор Сосема Нов Мотор

Висок-Квалитет 180W Автоматска Машина за Перење Перење Мотор Сосема Нов Мотор

DEN 5084.00
DEN 6200.16
 

Това е достапна
Износ

Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се
осветленост на мониторот и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.(Бидејќи тоа е прирачник за мерење може да има некои грешки)
Повратни информации :
Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Затоа, ние, исто така, се сметаат за НЕУТРАЛНИ повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек .
ние сме добредојдени и мало и трговија на големо клиенти, ако треба со голема количина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобра цена.
Ви благодариме за купувањето! Ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!!
Ви посакувам среќен шопинг.

Повеќе информации

Тип:
Машина За Перење Делови
Број На Модел На:
555
боја:
Бела

Најдобрите понуди во категоријата