Десктоп пневматски гравирање машина еден главата гравирање машина накит алатка опрема microengraving машина 110/220V 60W

Десктоп пневматски гравирање машина еден главата гравирање машина накит алатка опрема microengraving машина 110/220V 60W

DEN 25296.00
 

Това е достапна
Износ


Десктоп пневматски гравирање машина еден главата гравирање машина
ewelry алатка опрема microengraving машина 110/220 V 60 W
Сликата покажува :
Опис :
Напон : 110/220 V
Моќност : 60 W
Брзина : 100-1400 r / мин
Воздушниот притисок : 0-4kg / cm
Карактеристики :
1. Увезени притисок за намалување на вентил, притисок стабилност, висока прецизност
2 нога префрлување може да флексибилно контрола на брзината и силата
3. Рачка, клипот се носат-отпорни слој на површината без гориво, нема рѓа, флексибилни активности
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Повеќе информации

Бренд Име:
LZHZXY
CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
HJ-120
Број На Производ:
FL2151
Напон:
110/220V
Брзина:
100-1400 r / мин
моќност:
60W

Најдобрите понуди во категоријата